Für den Designer

Od zawsze podziwiamy pasję do piękna i detali, którą mają w sobie projektanci wnętrz. Wiemy, że cenicie sobie produkty estetyczne i elastyczne – takie, które pasują do różnych wizji. Wierzymy, że chcecie dla swoich klientów jak najlepiej – tworząc dla nich projekty wytrzymałe, komfortowe i takie, które stworzą domową atmosferę na lata. Rozbudowujemy swoją ofertę dla kuchni i łazienki o coraz to nowe wykończenia, kolory i kształty, by dać Wam wszystko czego potrzebujecie.

Chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oszczędzić trochę Waszego czasu. Stworzyliśmy platformę Valvex Share, na której nasi specjaliści dzielą się wskazówkami, radami oraz przemyśleniami dotyczącymi trendów w branży. W Strefie Projektanta nie możecie przegapić:

  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, modele 3D czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego
  • Media Bank  – Przykładowe aranżacje i wizualizacje naszych produktów, dzięki którym zobaczysz je w szerszym kontekście, od strony praktycznej.

Z myślą o projektantach stworzyliśmy Program Partnerski. Chcemy być blisko Was, odpowiadając na pojawiające się pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz o coś spytać, porozmawiać lub otrzymać konkretne dane – pisz do nas.

Kontakt für Designer
Nehmen Sie Kontakt auf
Dateien für Designer
Dateien herunterladen
Partnerprogramm
Erfahren Sie mehr
Zertifikate und Erklärungen
Dateien herunterladen
Preislisten und Kataloge
Dateien herunterladen

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.