Pentru designer

Od zawsze podziwiamy pasję do piękna i detali, którą mają w sobie projektanci wnętrz. Wiemy, że cenicie sobie produkty estetyczne i elastyczne – takie, które pasują do różnych wizji. Wierzymy, że chcecie dla swoich klientów jak najlepiej – tworząc dla nich projekty wytrzymałe, komfortowe i takie, które stworzą domową atmosferę na lata. Rozbudowujemy swoją ofertę dla kuchni i łazienki o coraz to nowe wykończenia, kolory i kształty, by dać Wam wszystko czego potrzebujecie.

Chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oszczędzić trochę Waszego czasu. Stworzyliśmy platformę Valvex Share, na której nasi specjaliści dzielą się wskazówkami, radami oraz przemyśleniami dotyczącymi trendów w branży. W Strefie Projektanta nie możecie przegapić:

  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, modele 3D czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego
  • Media Bank  – Przykładowe aranżacje i wizualizacje naszych produktów, dzięki którym zobaczysz je w szerszym kontekście, od strony praktycznej.

Z myślą o projektantach stworzyliśmy Program Partnerski. Chcemy być blisko Was, odpowiadając na pojawiające się pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz o coś spytać, porozmawiać lub otrzymać konkretne dane – pisz do nas.

Contact pentru designeri
Luați legătura
Fișiere pentru designeri
Descărcați fișiere
Bancă de media
Află mai multe
Program partener
Află mai multe
Certificate și declarații
Descărcați fișiere
Liste de prețuri și cataloage
Descărcați fișiere
Lichidări de stoc
Află mai multe

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.