Pentru Investitor

Valvex to doświadczenie budowane latami, odpowiednie know-how osiągnięte poprzez praktyczne działanie  i produkcja zlokalizowana w Polsce. Na swojej branży znamy się doskonale, kojarząc się z jakością, wytrzymałością i innowacją. Wspólnie z wami możemy się rozwijać i sięgać po więcej.

Stworzyliśmy ofertę dedykowaną dla inwestorów, analizując Wasze potrzeby i oczekiwania. Wiemy, że szukacie odpowiedzialnego i zaangażowanego partnera, który nie zawiedzie Was podczas trwania całego projektu. Gwarantujemy, że nasze produkty i sposoby zarządzania będą dla Was satysfakcjonujące. Możesz nam zaufać.

Posiadamy artykuły instalacyjne i sanitarne spełniające normy wymagane podczas realizacji inwestycyjnych – każdej skali i wielkości. Produkujemy je na liniach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia i zarządzanych przez kompetentnych specjalistów. Możemy zapewnić, że praca na nich ogranicza niebezpieczeństwo utraty zasobów – czasowych czy finansowych.

Na naszej Strefie Inwestora nie możecie przegapić:

Contact pentru investitori
Contactați-ne
Referințe de la investitori
Vezi mai mult
Ofertă de investiții
Descărcați fișiere.
Produse de investiții
Vezi produsele
Certificate și declarații
Descărcați fișiere
Liste de prețuri și cataloage
Descărcați fișiere

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.