Despre noi

Marka Valvex

Valvex S.A. to nazwa która od lat kojarzy się z niezawodnością, kreatywnością wzorów i najnowocześniejszą technologią. Od 1922 roku budujemy swoje doświadczenie oraz wiedzę – niezbędne do uzyskania najwyższej jakości oraz pozostania na bieżąco z potrzebami branży. Dzięki stałej obecności na rynku nasza marka jest rozpoznawana oraz doceniana w krajach Unii Europejskiej, Ameryki Północnej I Południowej oraz na Bliskim Wschodzie.

Jesteśmy polskim producentem armatury sanitarnej i instalacyjnej oraz liderem na rynku w segmencie zaworów kulowych. Produkujemy kilka tysięcy pozycji asortymentowych. Wśród nich znajdują się między innymi: baterie łazienkowe i kuchenne, armatura do instalacji wodnych, armatura do instalacji gazowych, systemy instalacji centralnego ogrzewania oraz szeroki asortyment elementów złącznych czy wężyki przyłączeniowe.

Valvex, czyli  ,,Power of Quality” to bazowanie na wysokiej jakości komponentach, unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz rygorystyczne testy jakości przed wypuszczeniem produktów na rynek. Nasz nowoczesny park technologiczny pozwala tworzyć towary dopasowane pod najbardziej zaawansowane projekty budowlane, a innowacyjne podejście – spełniać potrzeby każdego klienta końcowego.

Valvex to różnorodność – nowoczesny design, proekologiczne rozwiązania, funkcjonalność na lata oraz lokalna produkcja. Możesz nam zaufać.

Pasja kluczem do jakości

Stosujemy najnowsze technologie, aby nasze produkty nie miały sobie równych.

Towary tworzymy lokalnie – od 1970 roku – w fabryce w Jordanowie, w województwie małopolskim. Oddział wyposażony w nowoczesne linie produkcyjne, skomputeryzowane stanowiska projektowe i specjalistyczne oprogramowanie daje nam możliwość produkcji  o coraz wyższej jakości i ciekawszym designe.

Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie, kreatywni projektanci i specjaliści, którzy codziennie wykorzystują potencjał jaki oferuje im oddział. Ich wiedza i doświadczenie gwarantują nie tylko satysfakcję z zakupionego produktu, ale również z każdego aspektu obcowania z marką – od szkoleń, przez kontakt z działem obsługi klienta, aż po ewentualne procesy reklamacyjne. Valvex tworzą ludzie otwarci na rozwój i współpracę w celu realizowania wizji nowoczesnej i solidnej firmy.

Zobacz usługi B2B

Historia firmy

Historia marki rozpoczyna się w roku 1922 wraz z otworzeniem – pierwszej w Polsce – fabryki armatury.

Firma pomimo niesprzyjających warunków powojennej rzeczywistości – pozostaje stale na rynku stawiając sobie ambitne cele. Rozwój i unowocześnienie produkcji, tworzenie produktów zgodnych z obecnymi potrzebami czy wyznaczanie trendów w zakresie designu towarów to założenia, które stworzyły bazę misji firmy i pozostają w niej również obecnie.

1970 rok zapisał się jako kamień milowy w historii firmy – w Jordanowie zostaje otwarty zakład produkcyjny funkcjonujący do dziś. Już w trakcie pierwszych lat działania może pochwalić się najwyższymi standardami wyposażenia, organizacji pracy i finalizacji produkcji, które w późniejszych latach zostaną utrzymywane. Pozwoli to zachować pozycję konkurencyjną w każdych zmiennych warunkach polskiej gospodarki rynkowej.

W trakcie działalności budowana jest marka znana z lokalnej produkcji, co pozwala  na wzrost popularności na rodzinnym rynku. Naszym priorytetem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientom – tym bardziej jeśli oznacza to tworzenie nowatorskich inicjatyw. Jako pierwsi wprowadzamy na rynek polski zawory kulowe własnego projektu.

Od momentu pozyskania inwestora w 1994 roku funkcjonujemy jako Valvex S.A. Zostajemy partnerem amerykańskiej grupy kapitałowej Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin USA, która zatrudnia prawie tysiąc pracowników w zakładach produkcyjnych oraz biurach handlowych w Stanach Zjednoczonych i Europie. Obecnie inwestujemy w zaplecze technologiczne i projektowe. Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001 oraz tzw. „środowiskowy” ISO 14001 świadczący o prowadzeniu produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego. Chcemy wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i odpowiadać na nie najlepiej jak potrafimy. Niezmiennie.

Servicii B2B
Vezi oferta
Pentru acționari
Citește mai mult

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.