For the designer

Od zawsze podziwiamy pasję do piękna i detali, którą mają w sobie projektanci wnętrz. Wiemy, że cenicie sobie produkty estetyczne i elastyczne – takie, które pasują do różnych wizji. Wierzymy, że chcecie dla swoich klientów jak najlepiej – tworząc dla nich projekty wytrzymałe, komfortowe i takie, które stworzą domową atmosferę na lata. Rozbudowujemy swoją ofertę dla kuchni i łazienki o coraz to nowe wykończenia, kolory i kształty, by dać Wam wszystko czego potrzebujecie.

Chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oszczędzić trochę Waszego czasu. Stworzyliśmy platformę Valvex Share, na której nasi specjaliści dzielą się wskazówkami, radami oraz przemyśleniami dotyczącymi trendów w branży. W Strefie Projektanta nie możecie przegapić:

  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, modele 3D czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego
  • Media Bank  – Przykładowe aranżacje i wizualizacje naszych produktów, dzięki którym zobaczysz je w szerszym kontekście, od strony praktycznej.

Z myślą o projektantach stworzyliśmy Program Partnerski. Chcemy być blisko Was, odpowiadając na pojawiające się pytania i wątpliwości. Jeśli chcesz o coś spytać, porozmawiać lub otrzymać konkretne dane – pisz do nas.

Contact for designers
Get in touch
Files for designers
Download files
Media Bank
Learn more
Partner Program
Learn more
Certificates and declarations
Download files
Price lists and catalogs
Download files
Promotions
Learn more
Clearance sales
Dowiedz się więcej

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.