B2B services

Współpracuj z nami

Jako jeden z wiodących producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej zapraszamy do współpracy w zakresie naszej oferty produktowej oraz szerokiej gamy usług świadczonych przez naszą fabrykę.

Od wielu lat na bieżąco monitorujemy procesy rynkowe, poznając trendy i potrzeby otoczenia branżowego. Rozwijamy się wewnętrznie, w każdych aspektach działania organizacji, tak by zaoferować swoim potencjalnym klientom cały pakiet możliwości – idee, narzędzia i know- how oparte na latach praktycznego doświadczenia. Podczas współpracy dopasowujemy model działania indywidualnie do oczekiwań partnera.

Sukces wspólnego rozwoju gwarantuje jakość produkowanych przez nas lokalnie wyrobów, potwierdzona atestami i Certyfikatami ISO. Mając na uwadze komfort i poczucia bezpieczeństwa swoich partnerów, zapewniamy sprawne raportowanie, nowoczesne systemy zarządzania produkcją i zaawansowane systemy kontrolingu. Takie rozwiązania pozwalają na pełne monitorowanie szerokiego portfolio produktów i usług, zapewniając pełną optymalizację działań. Dokładamy również starań, aby obsługa klienta spełniania wymogi najbardziej wymagających odbiorców.

Mając do dyspozycji nowoczesne urządzenia oraz wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, oferujemy m.in. szereg usług na zamówienie w zakresie obróbki części mosiężnych.

Obróbka mechaniczna

Nasza firma posiada możliwość mechanicznej obróbki zarówno prostych jak i skomplikowanych elementów. Części wykonujemy na podstawie powierzonej dokumentacji konstrukcyjnej lub na zlecenie przygotujemy ją samodzielnie.

Możemy wykonać cyfrowy model 3D wraz z rysunkiem technicznym na podstawie dostarczonego fizycznie elementu, dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM (Solid Edge, GibbsCAM).

O potencjale przedsiębiorstwa w zakresie obróbki świadczy nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy.

W jego skład wchodzą czteroosiowe pionowe i poziome centra obróbcze oraz tokarki sterowane numerycznie firm Chiron, Kitamura Hass, DMG. Dzięki zastosowaniu komputerowego sterowania urządzeniami numerycznymi w oparciu o sterowniki GE-Fanuc oraz Simmens, możemy znacząco zwiększyć jego precyzyjność i powtarzalność procesu produkcyjnego.

W firmie używane są również wysoko wydajne automaty wielowrzecionowe Gildemeister i Tornos oraz półautomaty Gnutti i Gozio a także tokarki i frezarki konwencjonalne.

Dzięki wdrożonemu wieloetapowemu systemowi kontroli jakości, nasza produkcja cechuje się wyjątkową precyzją i powtarzalnością części.

Obróbki skrawaniem

W zależności od wymaganego kształtu czy też chropowatości powierzchni, stosujemy frezowanie CNC, toczenie CNC, gwintowanie i wiercenie.

Obróbka plastyczna

Zakres prac obejmuje zarówno mosiądz, jak i stal. Oferujemy:

 • kucie na gorąco techniką wnękową
 • śrutowanie
 • gięcie rur stalowych do maksymalnej średnicy 63,5 mm
 • lutowanie lutem twardym srebrnym

Obróbki powierzchniowe

W swojej ofercie posiadamy szlifowanie oraz polerowanie techniką ręczną i półautomatyczną.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie przygotowania powierzchni pod powłoki galwaniczne oraz lakiernicze.

Świadczymy usługi w zakresie obróbki szlifiersko-polerskiej części z metali nieżelaznych.

W zakres wykonywanej obróbki wchodzi:

 • szlifowanie
 • polerowanie ręczne i automatyczne
 • szczotkowanie ozdobne
 • obróbka wibracyjna części – wybłyszczanie

Powłoki galwaniczne

W zależności od materiału i oczekiwanych rezultatów -tworzenia powłok dekoracyjnych czy powłok wielowarstwowych celem zastosowania uszczelnień podnoszących odporność korozyjną – istnieje możliwość zastosowania różnych metod pokrywania:

 • pokrywanie galwaniczne zawieszkowe – zautomatyzowany proces nakładania powłok,
 • w ramach którego wykonujemy: niklowanie, chromianowanie, miedziowanie, złocenie, czernienie
 • pokrywanie niklem czarnym
 • pokrywanie farbami proszkowymi – metoda TRIBO
 • pokrywanie farbami transparentnymi – pełna paleta barw

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.