Career

KARIERA

Dlaczego właśnie Valvex S.A.


Valvex to firma z tradycjami, działająca w Małopolsce od 1970 roku. To tutaj znajduje się serce organizacji, tutaj zdobywamy doświadczenie, uczymy się i tworzymy produkty wysyłane w wielu kierunkach świata. Wspólnie staramy się wpływać na postęp regionu i zatrudniać osoby chcące rozwijać się właśnie z nami – w polskiej firmie, mierzącej wysoko – poza granice.

Tworząc produkty najwyższej jakości, wiemy że kluczem do sukcesu są dwie rzeczy – odpowiednie surowce oraz wykwalifikowani pracownicy z pasją do działania. To dzięki nim możemy pochwalić się kreatywnym podejściem do produktu, odpowiedzialnym dbaniem o każdy szczegół, sprawnym rozwiązywaniem każdego pojawiającego się problemu i pozytywnym podejściem do klienta.

Mając tego świadomość, każdego dnia chcemy uczyć się więcej o byciu sprawiedliwym i zaangażowanym pracodawcą. Realizujemy wysokie standardy w zakresie respektowania praw pracowniczych, polityki zatrudnienia oraz organizowania bezpiecznych warunków pracy. Tworzymy środowisko pracy otwarte na rozwój pasji i talentów naszych pracowników, budując atmosferę wzajemnego wsparcia i pomocy. Otwieramy się na potrzebę samorealizacji pracowników, kreując realne warunki zdobywania nowych kompetencji – indywidualnie lub całymi zespołami.  

Poszukujemy osób gotowych tworzyć z nami zgrany zespół – otwartych na nowe doświadczenia, wyzwania i wspólne budowanie pozytywnej atmosfery. Jeśli podzielasz nasze wartości – rozumiesz wartość wysokiej jakości, szacunku do produktu oraz czujesz potrzebę rozwoju swoich umiejętności – dołącz do nas. Zacznij pracę w firmie o międzynarodowym charakterze, która swoją produkcję ulokowała lokalnie.

Proces rekrutacji

Wszystkie nadesłane przez kandydatów aplikacje są analizowane pod kątem kwalifikacji i umiejętności wymaganych na danym stanowisku.

Etapy procesu rekrutacyjnego

Etap I
Aplikacja kandydata

Krok pierwszy należy wyłącznie do Ciebie. Zapoznaj się z ofertami oraz aplikuj na interesujące Cię stanowisko pracy.

Nie widzisz oferty, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i umiejętnościom? Wyślij do nas CV, a gdy tylko w firmie pojawi się zapotrzebowanie na stanowisko dla osoby z Twoimi kompetencjami – odezwiemy się.

Etap II
Analiza nadesłanych aplikacji

Na tym etapie to my przejmujemy inicjatywę.

Analizujemy informacje zawarte w CV, by określić czy profile kandydatów pasują do danej oferty pracy.

Etap III
Rozmowa telefoniczna

Podczas tego etapu, rekruter skontaktuje się z Tobą w celu uzupełnienia niezbędnych informacji. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zweryfikujemy wzajemnie oczekiwania i rozwiejemy wątpliwości. Ustalimy także termin spotkania rekrutacyjnego.

Etap IV
Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja, żeby lepiej się poznać. Zadamy Ci dodatkowe pytania, by upewnić się że poszukujemy właśnie Ciebie, a Ty poszukujesz właśnie nas.  Na tym etapie zapoznasz się ze specyfiką pracy – w rzeczywistych warunkach, w jakich działają na co dzień nasi pracownicy. W tym momencie porozmawiasz również ze swoim potencjalnym bezpośrednim przełożonym.

Etap V
Decyzja

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli obie strony wyrażą chęć współpracy, a Twoja osobowość i umiejętności wpiszą się w nasze aktualne potrzeby – zaprosimy Cię do zespołu! Witaj na pokładzie!

Etap VI
Powitanie w zespole

Wiemy, że pierwszy dzień w pracy potrafi być stresujący. Twój komfort jest jednak dla nas najważniejszy. Ostatni etap rekrutacji, a zarazem pierwszy Twojej pracy z nami to wprowadzenie Cię do organizacji. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, pomocne w późniejszej, codziennej przygodzie w zespole.

Zdajemy sobie sprawę, że proces rekrutacyjny potrafi być stresujący. Robimy więc wszystko oby obie strony czuły się swobodnie i naturalnie. Tworzenie komfortowych warunków oraz budowanie przyjaznej i otwartej atmosfery w trakcie rekrutacji jest dla nas priorytetem. Wiemy bowiem, że pierwsze wrażenia i wspomnienia przekładają się na nastawienie do potencjalnej przyszłej pracy.

Chcemy, aby każdy etap rekrutacji – od rozmowy telefonicznej, przez rozmowę kwalifikacyjną, aż do złożenia oferty – tworzył okazję do wzajemnego poznawania się, wymiany informacji i nakreślenia potrzeb oraz oczekiwań obydwu stron. Wierzymy, ze dobra współpraca opiera się na zaufaniu i szczerości oraz jasno określonych celach. W trakcie rozmów dokładnie zapoznamy cię z opisem stanowiska pracy, naszymi wartościami oraz kulturą organizacyjną. Na podstawie praktycznych zadań i pytań określimy, czy poziom twoich kompetencji i wiedzy pasuje do naszych założeń. Na podstawie tych informacji sam również zbudujesz swoją opinię o nas jako przyszłym pracodawcy i zadecydujesz czy chcesz rozpocząć nową przygodę zawodową razem z nami. Nie możemy się doczekać, aby poznać Cię bliżej!

Nasze wartości

1. Praca zespołowa

Praca zespołowa – Tworzymy zespoły złożone z osób kreatywnych, kompetentnych oraz gotowych na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń. Ich główną zaletą jest wzajemne wsparcie oraz wymiana pomysłów, które wpływają na polepszenie jakości pracy, innowacyjne działania i zwiększenie konkurencyjności firmy. Pracując u nas, nie zostaniesz sam – staniesz się częścią zespołu, który pomoże Ci wydobyć z siebie to co najlepsze.

2. Współpraca i szacunek

Działamy jako zespół, w którym wzajemne wsparcie, motywacja i pomoc merytoryczna stanowią podstawę codziennego działania. Jako całość chcemy pozytywnie wpływać na każdego pracownika, a pomysłowość i zaangażowanie każdego z Was wpływa pozytywnie na nas. Wzajemne oddziaływanie na siebie oraz szacunek do każdego uczestnika organizacji to siła niezbędna do rozwoju.

3. Satysfakcja Klienta

Swoją ofertę tworzymy dla ludzi – ich zadowolenia, wieloletniej satysfakcji z użytkowania i zaspokojenia estetycznych potrzeb. Chcemy, by nasze produkty gościły w wielu pomieszczeniach, pomagając tworzyć przytulną i domową atmosferę. Właśnie dlatego robimy wszystko, by nasze towary były jak najwyższej jakości, a obsługa klienta nie pozostawiała nic do życzenia. Szanujemy czas klienta, jego potrzeby i oczekiwania.

4. Innowacyjność

Kiedy świat się zmienia, my chcemy rozwijać się razem z nim. Wiemy, że w naszej branży kreatywne rozwiązania są niezbędne – nowoczesny design, technologia czy systemy oszczędzania wody to elementy poszukiwane przez naszych klientów. Twoje pomysły na innowacyjne sposoby rozwiązywania problemów to nasza szansa na zwiększenie ich zadowolenia.

5. Komunikacja

Praca w tak dużej firmie jak nasza wymaga stworzenia odpowiednich struktur komunikacyjnych. Chcemy, aby każdy pracownik posiadał równy dostęp do informacji bez względu na zajmowane stanowisko. Wierzymy również w kulturę wypowiedzi – odpowiednio konstruowaną krytykę jak i słowa uznania. Wiemy, że odpowiednia komunikacja pomiędzy pracownikami usprawnia procesy rozwiązywania problemów i pozwala unikać niepotrzebnych konfliktów.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.