For the installer

Pracując nad naszymi produktami bierzemy pod uwagę komfort i satysfakcję dwóch grup odbiorców – klientów końcowych oraz instalatorów.

Dla klientów pracujemy nad designem i łatwością użytkowania. Dla Was – osób pracujących na naszych produktach – staramy się, by ich jakość była jak najwyższa, rozwiązania jak najbardziej innowacyjne i różnorodne, a sposób montażu intuicyjny i sprawny.

Chcąc usprawnić Waszą pracę jeszcze bardziej – w podziękowaniu za produktowe wybory zakupowe – stworzyliśmy Strefę Instalatora. Znajdziecie tutaj wszystkie pliki potrzebne do zaprojektowania optymalnie działającej instalacji wodnej, grzewczej lub gazowej. Sprawdźcie koniecznie:

  • Wyszukiwarkę produktów – Dzięki, której znajdziecie nasze produkty po kodzie, nazwie, a nawet kolorze. Przy każdym towarze widoczna jest karta produktowa z parametrami oraz materiały pomocnicze przygotowane przez naszych instalatorów.
  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy pliki techniczne – atesty higieniczne, Krajowe Deklaracje Właściwości Użytkowych, instrukcje montażu czy katalogi i broszury – gotowe do pobrania i użytkowania.

Z myślą o Was stworzyliśmy nową serię edukacyjną ValvexPRO, skupiającą się na zagadnieniach i problemach, które możecie spotkać w codziennej pracy. Porady, przygotowane przez naszych najlepszych specjalistów i szkoleniowców możecie obejrzeć w formie krótkich i przystępnych filmów wideo. Nie ma więc znaczenia czy jesteś początkującym instalatorem czy lata Twojej praktyki w branży odzwierciedla imponująca liczba – obiecujemy, że znajdziesz tutaj coś interesującego. Odświeżysz swoją wiedzę, poznasz nasze produkty lepiej lub odkryjesz nowe instalacyjne trendy – możemy Ci obiecać, że ValvexPRO jest właśnie dla Ciebie.

ValvexPRO
Learn more
Technical files
Download files
Price lists and catalogs
Download files

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.