For the distributor

Swoje zaangażowanie i energię kierujemy na produkcję. Chcemy, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości i  spełniały wszelkie wymogi rynkowe – od innowacyjnych projektów, przez wytrzymałość na lata, aż po estetyczny design. Jako firma nie prowadzimy więc sprzedaży bezpośredniej – skupiamy się na tym co potrafimy najlepiej. Zależy nam jednak, aby wszystkie doświadczenia z produktami naszej firmy były dla klienta satysfakcjonujące. Podejmujemy współpracę z najlepszymi hurtowniami i sklepami, których jakość i precyzja w działaniu jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

Chcemy, aby nasze relacje układały się pomyślnie, a wspólny cel był jak najłatwiejszy do osiągnięcia. Ze swojej strony wspieramy w takim samym stopniu dystrybutorów, z którymi łączy nas długotrwała współpraca, jak i początkujących profesjonalistów, którzy potrzebują merytorycznej pomocy w sprzedaży naszych produktów.

Chcemy, aby znajomienie się z naszymi seriami produktowymi i detalami poszczególnych produktów  przychodziło Wam z łatwością, a potrzebne dane znajdowały się  jednym miejscu, w przystępnej i skondensowanej formie.  W strefie dystrybutora znajdziecie materiały sprzedażowe, nowości ofertowe i porady związane z użytkowaniem naszych produktów.

Na naszej stronie znajdziecie wszelkie informacje, które ułatwią Wam codzienną pracę – specjalne oferty dla dystrybutorów, mapę z zaznaczonymi obszarami działania naszych przedstawicieli handlowych, dane kontaktowe oraz niezbędne pliki do pobierania. Sprawdźcie koniecznie:

  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne przygotowane z o myślą dystrybutorach. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego.
  • Wyszukiwarkę produktów – Dzięki której znajdziecie nasze produkty po kodzie, nazwie, a nawet kolorze.
  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy rysunki techniczne, modele 3D, cenniki i katalogi gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Mapę Handlowców – Podział na województwa i powiaty ułatwia znalezienie Przedstawiciela Handlowego  obsługującego region, w którym działasz i przebywasz.
  • Formularz kontaktowy w zakładce Kontakt  – Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub potrzebujesz informacji, których nie ma na stronie – pisz o nas. Chętnie pomożemy Ci z każdym zagadnieniem w przeciągu 24 godzin.  

Odwiedź pozostałe karty aby dowiedzieć się więcej.

Price lists and catalogs
Download files
Documents and certificates
Download files
Promotions
Learn more
Clearance sales
Download files
Media Bank
Download files

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.