Dla dystrybutora

Swoje zaangażowanie i energię kierujemy na produkcję. Chcemy, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości i  spełniały wszelkie wymogi rynkowe – od innowacyjnych projektów, przez wytrzymałość na lata, aż po estetyczny design. Jako firma nie prowadzimy więc sprzedaży bezpośredniej – skupiamy się na tym co potrafimy najlepiej. Zależy nam jednak, aby wszystkie doświadczenia z produktami naszej firmy były dla klienta satysfakcjonujące. Podejmujemy współpracę z najlepszymi hurtowniami i sklepami, których jakość i precyzja w działaniu jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

Chcemy, aby nasze relacje układały się pomyślnie, a wspólny cel był jak najłatwiejszy do osiągnięcia. Ze swojej strony wspieramy w takim samym stopniu dystrybutorów, z którymi łączy nas długotrwała współpraca, jak i początkujących profesjonalistów, którzy potrzebują merytorycznej pomocy w sprzedaży naszych produktów.

Chcemy, aby znajomienie się z naszymi seriami produktowymi i detalami poszczególnych produktów  przychodziło Wam z łatwością, a potrzebne dane znajdowały się  jednym miejscu, w przystępnej i skondensowanej formie.  W strefie dystrybutora znajdziecie materiały sprzedażowe, nowości ofertowe i porady związane z użytkowaniem naszych produktów.

Na naszej stronie znajdziecie wszelkie informacje, które ułatwią Wam codzienną pracę – specjalne oferty dla dystrybutorów, mapę z zaznaczonymi obszarami działania naszych przedstawicieli handlowych, dane kontaktowe oraz niezbędne pliki do pobierania. Sprawdźcie koniecznie:

  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne przygotowane z o myślą dystrybutorach. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego.
  • Wyszukiwarkę produktów – Dzięki której znajdziecie nasze produkty po kodzie, nazwie, a nawet kolorze.
  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy rysunki techniczne, modele 3D, cenniki i katalogi gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Mapę Handlowców – Podział na województwa i powiaty ułatwia znalezienie Przedstawiciela Handlowego  obsługującego region, w którym działasz i przebywasz.
  • Formularz kontaktowy w zakładce Kontakt  – Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub potrzebujesz informacji, których nie ma na stronie – pisz o nas. Chętnie pomożemy Ci z każdym zagadnieniem w przeciągu 24 godzin.  

Odwiedź pozostałe karty aby dowiedzieć się więcej.

Cenniki i katalogi
Pobieraj pliki
Dokumenty i atesty
Pobieraj pliki

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.