Für den Händler

Swoje zaangażowanie i energię kierujemy na produkcję. Chcemy, aby nasze produkty były jak najwyższej jakości i  spełniały wszelkie wymogi rynkowe – od innowacyjnych projektów, przez wytrzymałość na lata, aż po estetyczny design. Jako firma nie prowadzimy więc sprzedaży bezpośredniej – skupiamy się na tym co potrafimy najlepiej. Zależy nam jednak, aby wszystkie doświadczenia z produktami naszej firmy były dla klienta satysfakcjonujące. Podejmujemy współpracę z najlepszymi hurtowniami i sklepami, których jakość i precyzja w działaniu jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

Chcemy, aby nasze relacje układały się pomyślnie, a wspólny cel był jak najłatwiejszy do osiągnięcia. Ze swojej strony wspieramy w takim samym stopniu dystrybutorów, z którymi łączy nas długotrwała współpraca, jak i początkujących profesjonalistów, którzy potrzebują merytorycznej pomocy w sprzedaży naszych produktów.

Chcemy, aby znajomienie się z naszymi seriami produktowymi i detalami poszczególnych produktów  przychodziło Wam z łatwością, a potrzebne dane znajdowały się  jednym miejscu, w przystępnej i skondensowanej formie.  W strefie dystrybutora znajdziecie materiały sprzedażowe, nowości ofertowe i porady związane z użytkowaniem naszych produktów.

Na naszej stronie znajdziecie wszelkie informacje, które ułatwią Wam codzienną pracę – specjalne oferty dla dystrybutorów, mapę z zaznaczonymi obszarami działania naszych przedstawicieli handlowych, dane kontaktowe oraz niezbędne pliki do pobierania. Sprawdźcie koniecznie:

  • Karty Promocje oraz Wyprzedaż – Zawierające cotygodniowe oferty specjalne przygotowane z o myślą dystrybutorach. Nie przegapcie okazji, bo w każdy poniedziałek szykujemy dla Was coś nowego.
  • Wyszukiwarkę produktów – Dzięki której znajdziecie nasze produkty po kodzie, nazwie, a nawet kolorze.
  • Pliki do pobrania – Wszystkie niezbędne do pracy rysunki techniczne, modele 3D, cenniki i katalogi gotowe do pobrania i użytkowania.
  • Mapę Handlowców – Podział na województwa i powiaty ułatwia znalezienie Przedstawiciela Handlowego  obsługującego region, w którym działasz i przebywasz.
  • Formularz kontaktowy w zakładce Kontakt  – Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub potrzebujesz informacji, których nie ma na stronie – pisz o nas. Chętnie pomożemy Ci z każdym zagadnieniem w przeciągu 24 godzin.  

Odwiedź pozostałe karty aby dowiedzieć się więcej.

Preislisten und Kataloge
Dateien herunterladen
Dokumente und Zertifikate
Dateien herunterladen

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.