Markensäulen

TECHNOLOGIA

Tworzymy z myślą
o przyszłości


Podczas produkcji armatury instalacyjnej i sanitarnej kierujemy się dobrem klienta. Poprzez zaostrzone procedury kontroli jakości i zastosowanie najnowszych technologii dążymy do tworzenia produktów najwyższej jakości. Takich, które zostaną z Wami jak najdłużej, pełniąc swoją rolę w sposób bliski perfekcji.

Działamy w sposób odpowiedzialny społecznie. Jako zaangażowany i współpracujący zespół w codziennej pracy kierujemy się zasadami Lean Manufacturing, eliminując marnotrawienie zasobów – czasu, materiału, siły personalnej i energii. Znając konsekwencje działania przeciwko dobru środowiska – staramy się minimalizować nasz negatywny wpływ, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Tak, by nasi klienci dostali ten sam produkt, którego jakość znają od lat.

Naszą produkcję opieramy na 4 głównych filarach wartości: jakości wbudowanej, bezpieczeństwie, krótkim czasie realizacji oraz ciągłym doskonaleniu.

Kierujemy się nimi od lat, wiedząc że stabilność standardów i wyznawanych zasad to solidny fundament niezbędny dla funkcjonowania firmy. Stawiamy na standaryzację, system 5S i ciągły rozwój pracowników – poprzez podnoszenie ich zaangażowania, świadomości i poczucia pewności w działaniu.

Ciągłe doskonalenie

Wierzymy, że rozwój firmy jest możliwy dzięki pracownikom. Do naszej strategii biznesowej wprowadziliśmy system Kaizena, tak by zaangażować każdego członka naszej społeczności do działania. Dzięki Giełdzie Dobrych Pomysłów wspólnie poszukujemy sposobów do udoskonalenia wszystkich obszarów organizacji.

Nowoczesny park maszynowy

Stworzenie nowoczesnego produktu nie jest możliwe bez odpowiedniego parku maszynowego i kompetentnych pracowników. Od 2016 roku przeprowadzamy systematyczną i kompletną modernizację linii produkcyjnych.  Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, taki jak maszyny CNC czy urządzenie do pokrywania baterii powłoką PVD, gwarantującą wysoką odporność produktu na ścieranie.

12 linii produkcyjnych pozwala nam osiągać maksymalne możliwości produkcyjne na poziomie 2,5 miliona sztuk armatury sanitarnej i instalacyjnej miesięcznie, a co się z tym wiąże – krótki czas realizacji zamówień.

Wysoka standaryzacja pozwala na produkcję w wysokich standardach bezpieczeństwa, przekładających się na pozytywne warunki pracy i tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi pracowników.

Jakość wbudowana

Działamy dla klientów, myśląc o środowisku. Nasze cele potwierdzają dwa certyfikaty ISO – 9001 przyznawany produktom najwyżej jakości oraz 14001 równoznaczny z w pełni ekologicznymi technologiami. Nie zatrzymujemy się – rozwijamy każdy aspekt naszej działalności, dbając o otaczającą nas społeczność.

Jako jedyni w Polsce posiadamy maszynę do powlekania baterii powłoką PVD, dzięki czemu nasze produkty są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia.

EKOLOGIA

Tworzymy solidne i ekologiczne produkty


Jako producent armatury sanitarnej nieodłącznie powiązanej z wodą – najcenniejszym dla człowieka surowcem – mamy szczególne zobowiązanie wobec otaczającej nas przyrody. Dlatego wyroby z naszym logo są przyjazne dla środowiska.

Pod pojęciem „ochrona środowiska” rozumiemy ochronę wód i gleby, ochronę powietrza oraz gospodarkę odpadami.

Nasza firma, oprócz uregulowanego stanu formalno-prawnego w tym zakresie i posiadania stosownych pozwoleń, wciąż inwestuje w proekologiczne rozwiązania.

Zmieniamy się zgodnie z realiami. Dostosowujemy swoje sposoby ogrzewania pomieszczeń czy wykorzystywania nieodnawialnych zasobów, , tak by nasza obecność nie miała negatywnego wpływu na środowisko.

Wspieramy również Was w podejmowaniu proekologicznych decyzji. Nasze projekty pomagają w procesach oszczędzania wody, nie tracąc przy tym na atrakcyjnym designe i przystępnych cenach.

W ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług wśród konsumentów spółka Valvex S.A. została uhonorowana Złotym Laurem Klienta 2021 w kategorii: Ekologiczne strategie w biznesie i przemyśle. Dziękujemy za Wasze zaufanie i obiecujemy dotrzymywać kroku waszym potrzebom dalej.

Proekologiczny asortyment

Wasze ekologiczne decyzje motywują nas do działania. Tworzymy projekty na nowo, stawiając planetę na pierwszym miejscu. Nasze baterie wyposażone są w perlatory, które ograniczają zużycie wody nawet o 50%, a dzięki precyzyjnej regulacji użytkownicy mają pełną kontrolę nad jej strumieniem.

Produkty o przebadanej szczelności

Na poziomie armatury instalacyjnej Valvex dba o środowisko produkując solidne, gwarantujące szczelność zawory. Wyeliminowanie przecieku w instalacji daje pokaźną oszczędność w zużyciu wody. Jeśli za to w rurach płynie inny płyn ochronimy otoczenie przed skażeniem.

Ograniczamy wpływ produkcji na środowisko naturalne

Dokładamy wszelkich starań, aby technologia stosowana w naszej fabryce nie szkodziła przyrodzie. W tym celu wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego, a nasze metody są zgodne z międzynarodową normą ISO 14001, której certyfikat potwierdzający zgodność procedur z normą uzyskaliśmy w listopadzie 2009 roku.

Mniej marnotrawstwa

Rozbudowany system organizacji produkcji eliminuje do minimum zużycie surowców i mediów, a kontrola jakości pilnuje, by nie wytwarzać produktów niepełnowartościowych. Dzięki temu zużywamy mniej energii i wprowadzamy do środowiska mniej odpadów.

Dzięki ISO 14001 chronimy środowisko naturalne.

DESIGN

Baterie słynące
z ergonomii oraz oryginalnego designu


Projektanci firmy Valvex to zespół wyjątkowo ambitnych ludzi, których połączyło doświadczenie oraz zamiłowanie do tworzenia.

Członkowie zespołu to prawdziwi artyści z racjonalnym podejściem do projektowania, dzięki którym w naszej ofercie znajdują się baterie idealnie pasujące do każdego wnętrza. Rezultatem pracy profesjonalnego zespołu są funkcjonalne baterie słynące z ergonomii oraz oryginalnego designu. Nasi projektanci stworzyli trzy niepowtarzalne linie produktów: Glamour, Sublime i Life. Każda z nich zawiera kilka serii baterii kuchennych, umywalkowych, wannowych, natryskowych i bidetowych. Wszystko po to, żeby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających koneserów wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Nasze produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, wśród których można znaleźć:

  • Nagroda Design dla konesera 2016 za zestaw podtynkowy Carré
  • Nagroda Design dla konesera 2016 za zestaw podtynkowy Aurora Rose Gold
  • Numer 1 wśród producentów zaworów kulowych – Instytut Badawczy KERALLA RESEARCH w I kwartale 2017
  • Konsumencki Lider Jakości 2018
  • Nagroda Design dla konesera 2018 za zestaw podtynkowy Aurora Rose Gold
  • Finalista konkursu Dobry Wzór 2018 – QUASAR Bateria kuchenna z perlatorem MIKADO
  • Nominacja do tytułu Debiut Roku – zestaw mieszający z zaworem trzydrogowym CONTROLMIX i siłownikiem V-MIX ST 10/230 – Plebiscyt OSFIS edycja 2019
  • Nominacja do tytułu Produkt Roku – zawór kulowy do gazu ORION – Plebiscyt OSFIS edycja 2019

Nasze produkty łączą w sobie prostotę użycia z nowoczesnym wyglądem.

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

Newsletter

Wenn Sie auf dem Laufenden bleiben und die interessantesten Angebote erhalten möchten, melden Sie sich für unseren Newsletter an.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.