Serwis

Jakość potwierdzona badaniami

Swoją ofertę tworzymy od początku do końca – od procesów projektowania, przez wytworzenie produktu, aż po testy jakości przez wypuszczeniem go na rynek. Dzięki temu samodzielnie możemy doglądać i dbać o każdy detal. Naszą siłą i głównym priorytetem jest utrzymywanie najwyższej jakości – wybieramy więc materiały i metody produkcji gwarantujące wysokie standardy. Każdy z naszych produktów przechodzi bardzo szczegółowe badania techniczne, a każdy proces produkcyjny jest cyklicznie weryfikowany. Podejmujemy wszelkie działania mające zapewnić naszym klientom rozwiązania funkcjonalne, odporne na uszkodzenia, trwałe i bezawaryjne przez jak najdłuższy czas. Wierzymy w jakość, poczucie bezpieczeństwa i misję wspierania was w tworzeniu miejsca do mieszkania na lata. Właśnie dlatego większość naszych produktów jest objęta 25-letnią gwarancją.

25 lat gwarancji na nasze produkty
Obsługa reklamacji w 48h

Części zamienne

Jako doświadczony producent armatury, wiemy które elementy produktu zużywają się szybciej w toku eksploatacji i które nigdy nie osiągną podobnego poziomu wytrzymałości jak części objęte 25 letnią gwarancją. Należą do nich elementy wymienne, takie jak wkłady siatkowe do filtrów. Te części nie są objęte gwarancją.

Chcemy jednak zrobić wszystko, aby użytkowanie naszych produktów było dla Was przyjemnością i nie było zakłócane przerwami wynikającymi z awarii. Na naszej stronie, w karcie każdego produktu, łatwo znajdziecie informacje o częściach zamiennych i ich kodzie, co pozwoli szybko zidentyfikować zużyty element i zakupić go u najbliższego dostawcy.

Prawidłowe użytkowanie

Ze swojej strony gwarantujmy – przed dostarczeniem produktu końcowego, upewniliśmy się, że spełnia on najwyższe standardy. By móc cieszyć się maksymalnym czasem jego użytkowania zalecamy jednak uważne zapoznanie się z instrukcją tuż przed pierwszym użyciem. Rekomendacje producenta pozwalają unikać błędów montażowych – takich jak zbyt mocne dokręcanie wężyków od bateriia dzięki temu od początku korzystać z pełni możliwości oferowanych przez towar.

Wiedząc jak istotny jest dla Was design produktów i ich nienaganna prezencja w waszych pomieszczeniach, przygotowaliśmy również dokładne instrukcje jak prawidłowo czyścić powłoki baterii. 

Na naszej stronie znajdziecie sekcję z poradami i filmami instruktażowymi, które dokładnie pokażą i wytłumaczą jak prawidłowo użytkować armaturę instalacyjną i sanitarną. Na niczym nie zależy nam bardziej niż na Waszej satysfakcji z użytkowania produktu – świadomość zasad i znajomość potrzeb produktu na pewno wpłynie na jego lepszy odbiór i dłuższą niezawodną pracę.

Zobacz jak dbać o baterie

Reklamacje

W sytuacji uszkodzenia produktu lub jego niepoprawnego działania zgłoś niezwłocznie pisemną reklamację na naszej stronie internetowej za pośrednictwem formularza lub w punkcie handlowym, w którym dokonałeś zakupu. W obu przypadkach ważne jest dostarczenie następujących dokumentów:

  • Zgłoszenia reklamacyjnego, zawierającego dane użytkownika i dokładny opis usterki
  • Kserokopii dokumentu potwierdzającego zakup
  • Wypełnionej, podbitej karty gwarancyjnej z czytelną datą zakupu – w przypadku produktów posiadających indywidualne karty gwarancyjne
  • Mile widziane – zdjęcia uszkodzeń

Nasz zespół rozpatrzy Twoje zgłoszenie do 14 dni od otrzymania zgłoszenia lub wadliwego produktu.

Zgłoś reklamację

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.