Hotel and restaurant in Iława

Hotel jest miejscem, które jednoznacznie ma się kojarzyć z beztroską, wypoczynkiem i komfortem. Jako goście budujemy w nim wspomnienia i ładujemy baterie na następne tygodnie czy miesiące.

Hotel i Restauracja Stary Tartak usytułowany w Iławie jest miejscem, w którym łatwo zapomnieć o problemach poza jego murami. Znajdziecie w nim SPA, poczujecie nadjeziorny klimat, a być może nawet – urządzicie wesele swoich marzeń.

Podczas współpracy nad tą inwestycją naszym celem było jedno – pomóc w stworzeniu łazienek klimatycznych, wygodnych i funkcjonalnych. Takich, które pozwolą wizytującym w hotelu na relaks, czas dla siebie i będą niezawodnie działać bez względu na czas i intensywność użytkowania.

Mamy nadzieję, że baterie umywalkowe QUAZAR i podtynkowe zestawy natryskowe DIONE godnie wspierają hotelową misję dawania gościom radości i dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tej inwestycji.

Baterie umywalkowe QUAZAR i podtynkowe zestawy natryskowe DIONE doskonale wpisały się w design naszego Hotelu. Bezproblemowo sprawdzają się również w hotelowych warunkach użytkowania

Dorota Stadnicka – właścicielka

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.