Hotel i restauracja w Iławie

Hotel jest miejscem, które jednoznacznie ma się kojarzyć z beztroską, wypoczynkiem i komfortem. Jako goście budujemy w nim wspomnienia i ładujemy baterie na następne tygodnie czy miesiące.

Hotel i Restauracja Stary Tartak usytułowany w Iławie jest miejscem, w którym łatwo zapomnieć o problemach poza jego murami. Znajdziecie w nim SPA, poczujecie nadjeziorny klimat, a być może nawet – urządzicie wesele swoich marzeń.

Podczas współpracy nad tą inwestycją naszym celem było jedno – pomóc w stworzeniu łazienek klimatycznych, wygodnych i funkcjonalnych. Takich, które pozwolą wizytującym w hotelu na relaks, czas dla siebie i będą niezawodnie działać bez względu na czas i intensywność użytkowania.

Mamy nadzieję, że baterie umywalkowe QUAZAR i podtynkowe zestawy natryskowe DIONE godnie wspierają hotelową misję dawania gościom radości i dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tej inwestycji.

Baterie umywalkowe QUAZAR i podtynkowe zestawy natryskowe DIONE doskonale wpisały się w design naszego Hotelu. Bezproblemowo sprawdzają się również w hotelowych warunkach użytkowania

Dorota Stadnicka – właścicielka

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.