Chochołowskie Thermal Baths

Jako firma lubimy duże wyzwania – takie, które w odpowiedni sposób sprawdzają i udowodniają jakość oraz wytrzymałość naszych produktów.

Do projektów wymagających należała zdecydowanie budowa – największych w Polsce – Chochołowskich Term, stanowiących dumę Podhala. W okresie 09.2014 – 07.2017 wraz z firmą ZISiBO wpieraliśmy powstanie obiektu, który obecnie składa się z 3 tysięcy m2 basenów wypełnionych wodami termalnymi bogatymi w mikroskładniki, strefy leczniczej z wodą siarkową i solankową, budynku SPA, Centrum Sportu oraz restauracji – połączenia, które zapewnia gościom poczucie spokoju, relaksu, szybki przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. A, że jako marka Valvex komfort cenimy sobie ponad miarę – chętnie podjęliśmy się również rozbudowy strefy relaksu, trwającej od maja 2022.

Zapewniamy, że wykorzystanie w projekcie naszych zaworów odcinających, zaworów zwrotnych oraz filtrów gwarantuje bezpieczeństwo i stałość funkcjonowania obiektu, tak by odwiedzający mogli korzystać z niego w dowolnej chwili.

Dziękujemy firmie ZISiBO za zaufanie i niezmiernie cieszymy się, że Inwestor jest zainteresowany wykorzystaniem produktów marki Valvex również w przyszłych rozbudowach obiektu. Oby takich było jak najwięcej!

„Inwestor jest zainteresowany wykorzystaniem produktów firmy Valvex przy następnych rozbudowach swojego obiektu”

Krzysztof Zięba – Prezes Zarządu ZISiBO Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego sp. z o.o.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.