Băile Termale Chochołowskie

Jako firma lubimy duże wyzwania – takie, które w odpowiedni sposób sprawdzają i udowodniają jakość oraz wytrzymałość naszych produktów.

Do projektów wymagających należała zdecydowanie budowa – największych w Polsce – Chochołowskich Term, stanowiących dumę Podhala. W okresie 09.2014 – 07.2017 wraz z firmą ZISiBO wpieraliśmy powstanie obiektu, który obecnie składa się z 3 tysięcy m2 basenów wypełnionych wodami termalnymi bogatymi w mikroskładniki, strefy leczniczej z wodą siarkową i solankową, budynku SPA, Centrum Sportu oraz restauracji – połączenia, które zapewnia gościom poczucie spokoju, relaksu, szybki przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. A, że jako marka Valvex komfort cenimy sobie ponad miarę – chętnie podjęliśmy się również rozbudowy strefy relaksu, trwającej od maja 2022.

Zapewniamy, że wykorzystanie w projekcie naszych zaworów odcinających, zaworów zwrotnych oraz filtrów gwarantuje bezpieczeństwo i stałość funkcjonowania obiektu, tak by odwiedzający mogli korzystać z niego w dowolnej chwili.

Dziękujemy firmie ZISiBO za zaufanie i niezmiernie cieszymy się, że Inwestor jest zainteresowany wykorzystaniem produktów marki Valvex również w przyszłych rozbudowach obiektu. Oby takich było jak najwięcej!

„Inwestor jest zainteresowany wykorzystaniem produktów firmy Valvex przy następnych rozbudowach swojego obiektu”

Krzysztof Zięba – Prezes Zarządu ZISiBO Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego sp. z o.o.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.