Bathroom projects in Łańcut

W pewnych kręgach twierdzi się, że kuchnia jest sercem całego domu – my uważamy jednak inaczej. Dobrze zaprojektowana łazienka, stworzona w sposób funkcjonalny, wytrzymały i estetyczny – jest w stanie dać rodzinie równie wiele radości.

Doskonale wie o tym firma ,,Kazimierz” – zlokalizowana w Łańcucie – która od 1996 roku oferuje swoim klientom pełne wyposażenie łazienek, porady techniczne, projektowanie wnętrz, transport i serwis posprzedażowy.

W swoich projektach wykorzystuje produkty marki Valvex – zawsze dopasowane do potrzeb klientów, ich wizji oraz możliwości. Wszystko po to, by stworzone wnętrza spełniały założone cele swoich przyszłych użytkowników, dawały im jak najwięcej radości i służyły przez długie lata.

Część z wykorzystywanych przy projektach baterii naszej marki możecie znaleźć na aranżacjach poniżej. Należą do nich serie: LOFT, CUBUS, DIYA oraz ARS.

Firmie ,,Kazimierz” dziękujemy za zaufanie i regularne inspirowanie klientów naszymi produktami.

Baterie firmy Valvex w szczególności LOFT, CUBUS, DIYA, ARS, bardzo dobrze sprawdzają się na inwestycjach wykonywanych przez naszych klientów.”

Dominik Nosal – firma ,,Kazimierz” Łańcut

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.