Projekty łazienek w Łańcucie

W pewnych kręgach twierdzi się, że kuchnia jest sercem całego domu – my uważamy jednak inaczej. Dobrze zaprojektowana łazienka, stworzona w sposób funkcjonalny, wytrzymały i estetyczny – jest w stanie dać rodzinie równie wiele radości.

Doskonale wie o tym firma ,,Kazimierz” – zlokalizowana w Łańcucie – która od 1996 roku oferuje swoim klientom pełne wyposażenie łazienek, porady techniczne, projektowanie wnętrz, transport i serwis posprzedażowy.

W swoich projektach wykorzystuje produkty marki Valvex – zawsze dopasowane do potrzeb klientów, ich wizji oraz możliwości. Wszystko po to, by stworzone wnętrza spełniały założone cele swoich przyszłych użytkowników, dawały im jak najwięcej radości i służyły przez długie lata.

Część z wykorzystywanych przy projektach baterii naszej marki możecie znaleźć na aranżacjach poniżej. Należą do nich serie: LOFT, CUBUS, DIYA oraz ARS.

Firmie ,,Kazimierz” dziękujemy za zaufanie i regularne inspirowanie klientów naszymi produktami.

Baterie firmy Valvex w szczególności LOFT, CUBUS, DIYA, ARS, bardzo dobrze sprawdzają się na inwestycjach wykonywanych przez naszych klientów.”

Dominik Nosal – firma ,,Kazimierz” Łańcut

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco i dostawać najciekawsze promocje, zapisz się do naszego newslettera.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.