Four-story office building in Lubartów

Jedną z nowopowstających inwestycji, w której zostały wykorzystane produkty z portfolio Valvex, jest czterokondygnacyjny budynek biurowy w miejscowości Lubartów (lubelskie). Stanowi on kluczowy element nowoczesnego Centrum Badawczo – Rozwojowego tworzonego przez firmę DAKO – jednego z krajowych liderów w branży poligraficznej. Wspierana ze środków unijnych inwestycja ma za zadanie usprawnić kontrolę jakości wyrobów gotowych, jak również zoptymalizować parametry nowotworzonych opakowań.

Na potrzeby inwestycji firma GMT GAZ Sp. z o.o. – odpowiedzialna za montaż instalacyjny w budynku – zdecydowała o użyciu następujących produktów oferowanych przez Valvex: zaworów kulowych (Onyx), zaworów zwrotnych ze sprężyną (Tiger), zaworów odpowietrzających z zaworem odcinającym (Alfa) oraz filtrów do wody (Piza). Ich montaż przebiegł bardzo sprawnie, a jego efekty można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

 „Wybrane zawory bardzo dobrze sprawdziły się przy powyższej inwestycji. Dziękujemy za doskonałą współpracę i rekomendujemy firmę Valvex S.A. jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego.”

Tomasz Pietrak – Wiceprezes Zarządu GMT GAZ Sp. z o.o.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

Newsletter

If you want to be up to date and receive the most interesting promotions, subscribe to our newsletter.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.