Segmente rezidențiale în Rzeszów

Origami to sztuka składania papieru, pochodząca z Chin i rozwijana przez lata w Japonii. Za jej pomocą możecie kreować dzieła, które nie tylko uspokajają podczas procesu tworzenia, ale pomagają również tworzyć domową atmosferę we własnych wnętrzach.

Nic dziwnego, że rzeszowski deweloper Prestige House postanowił przenieść skojarzenia spokoju i relaksu z tej dziedziny sztuki na swoje flagowe Osiedle Origami.

Już od 2020 roku trwa stopniowa budowa kolejnych etapów nowoczesnego osiedla złożonego z mieszkań w niskiej zabudowie o podwyższonym standardzie wykończenia. Pierwsze trzy etapy pozwoliły potencjalnym mieszkańcom na wybór mieszkania na parterze z przynależnym ogrodem lub przestronnego dwupoziomowego apartamentu na piętrze z tarasem dachowym. 

Razem z firmą ,,PIOTR” Piotr Kużdżał  mieliśmy przyjemność uczestnictwa w inwestycji i dołożenia swojej cegiełki – czy też zaworu – do efektu końcowego. Dziękujemy za wybór naszych rozdzielaczy INOX K5-PLUS, grup pompowych PROFFCOMFORT oraz zaworów SPIN, dzięki którym możemy czuć się częścią projektu o tak spokojnym i pięknym wizualnie charakterze.

Zawory SPIN, rozdzielacze INOX K5-PLUS oraz grupy pompowe PROFFCOMFORT bardzo dobrze sprawdziły się podczas każdej z inwestycji

Piotr Kużdżał – właściciel firmy

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

Buletin informativ

Dacă doriți să fiți la curent cu noutățile și să primiți cele mai interesante promoții, înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.