Specjalista ds. zaopatrzenia

Oferta ważna do: 31 / 03 / 2024

Jordanów (pow. suski)

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i surowców wymaganych do procesów produkcyjnych
  • Składanie zamówień u dostawców oraz nadzór nad procesem ich realizacji
  • Kontrolowanie kompletności, jakości i terminowości realizowanych dostaw
  • Analiza cen materiałów oraz kontrola warunków współpracy z dostawcami
  • Negocjowanie warunków współpracy z nowymi dostawcami
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Optymalizacja kosztów transportu i dostaw w podległym obszarze
  • Weryfikacja poprawności dokumentów (zamówienia, zlecenia, faktury)
  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziele zakupów, logistyki lub zaopatrzenia- mile widziane
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych na kierunku: logistyka, spedycja, transport, ekonomia
  • Wiedza z zakresu logistyki i zaopatrzenia
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego m.in. na poziomie B2
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Dokładność oraz terminowość w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy poprzez szkolenia wewnętrzne
  • Miłą atmosferę w przyjaznym zespole pracowników
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

    Dane kandydata.

    Wszystkie pola są wymagane

    Dokumenty

    Maskymalna wielkość pliku to 3 MB (PDF)

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie, przy ulicy Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818, NIP: 735-00-24-499, REGON: 490399956.

    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.