Nowoczesny design, bogactwo koloru, funkcjonalność. Seria innowacyjnych baterii ARS już w sprzedaży!

Aktualności |09 / 02 / 2024

Dobierając armaturę sanitarną do swojej łazienki, kierujesz się innowacyjnym designem i nowoczesną kolorystyką? Zwracasz uwagę na cechy użytkowe i zależy Ci na intuicyjnej obsłudze? A może ważny jest dla Ciebie aspekt eko i nie chcesz niepotrzebnie marnować wody…? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, seria ARS będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Mówisz „ARS”, myślisz: „stylowo, innowacyjnie, funkcjonalnie”

ARS to innowacyjna seria baterii łazienkowych, w której niebanalny design łączy się z pięknym kolorem. To tu  nowoczesne technologie przekładają się na proekologiczne rozwiązania, dzięki którym nie zużyjesz więcej wody niż potrzebujesz.

Seria obejmuje cztery rodzaje baterii – umywalkowe stojące i podtynkowe oraz ścienne – wannowe i natryskowe. W jej skład wchodzą również zestawy natryskowe podtynkowe oraz trójfunkcyjne kolumny natryskowe.

Wszechstronność serii oraz jej komplementarność podkreślają warianty wykończeń. Każda z baterii oraz każdy z zestawów dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – Chrome, Black, Satin Copper i Brushed Gold. Dwa ostatnie z wymienionych wykończeń uzyskiwane są za pomocą technologii PVD, czyli innowacyjnej metody nakładania powłoki. Kolory będące efektem jej zastosowania to kwintesencja piękna i nowoczesnego designu! Charakteryzuje się przy tym bardzo wysoką twardością powierzchni, przy jednoczesnej odporności na ścieranie oraz odbarwianie. Dzięki temu armatura sanitarna wykańczana w technologii PVD jest doskonałym wyborem zarówno dla projektów mieszkaniowych, jak i hotelowych.

Baterie umywalkowe – komfort i oszczędność

Baterie umywalkowe ARS to nieszablonowa kombinacja cech użytkowych oraz nowoczesnego designu. Korpus wykonany został z najwyższej jakości mosiądzu. Serce baterii stanowi ceramiczna głowica mieszająca, dzięki której w szybki i płynny sposób ustawisz siłę strumienia oraz pożądaną temperaturę wody. Wysoka jakość mieszacza przekłada się na bezawaryjną pracę baterii.

Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska perlator z Systemem SAVE MONEY, o klasie przepływu wody Z, zapewnia jej zużycie w bateriach umywalkowych na poziomie <9 l/min. Dzięki niemu dbasz nie tylko o środowisko naturalne, ale i o stan swojego portfela.

Mówiąc o funkcjonalności, wspomnieć należy o Systemie EASY FIX. Dzięki niemu montaż baterii staje się niezwykle łatwy – również dla osób bez zdolności technicznych.

Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska perlator z Systemem SAVE MONEY, o klasie przepływu wody Z, zapewnia jej zużycie w bateriach umywalkowych na poziomie <9 l/min. Dzięki niemu dbasz nie tylko o środowisko naturalne, ale i o stan swojego portfela.

Mówiąc o funkcjonalności, wspomnieć należy o Systemie EASY FIX. Dzięki niemu montaż baterii staje się niezwykle łatwy – również dla osób bez zdolności technicznych.

Kolumny natryskowe – design i funkcjonalność

Integralnym elementem serii ARS są trójfunkcyjne kolumny natryskowe. Ich części składowe – i zarazem funkcje – stanowią deszczownica, rączka natryskowa oraz wylewka. Poszczególne funkcje kolumny uruchamiane są za pomocą kliknięć w jeden z trzech subtelnych, kwadratowych przycisków, znajdujących się w korpusie.

Stalowa deszczownica typu SLIM posiada kształt kwadratu o boku 25 cm i grubości zaledwie 2,5 mm. Dzięki zastosowaniu Systemu EASY CLEAN – czyli rozwiązaniu ułatwiającemu usuwanie nagromadzonego kamienia z dyszy deszczowni – jest ona niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Drugim elementem kolumny jest rączka natryskowa, w której również zastosowano rozwiązanie EASY CLEAN. Jej główną funkcjonalnością stanowi System MAGIC CLICK, który umożliwia ustawienie trzech rodzajów strumieni. Wystarczy, że klikniesz w przycisk znajdujący się na korpusie i …ciesz się domowym SPA we własnej łazience! Co więcej, rączka natryskowa połączona jest z 1,5-metrowym wężem w oplocie ze stali nierdzewnej, którego integralnym rozwiązaniem jest System ANTI TWIST. Uniemożliwia on skręcanie się węża podczas kąpieli. Ważną funkcjonalnością zastosowaną w rączce prysznicowej jest też przesuwny uchwyt. Niezależnie od Twojego wzrostu, umożliwi Ci on dowolną regulację wysokości słuchawki.

Ostatni ze wspomnianych elementów kolumny to wylewka, subtelnie ukryta w korpusie. Stosujemy ją, gdy chcemy szybko umyć ręce pod większym strumieniem, ew. nabrać wody do zewnętrznego naczynia lub coś wyczyścić. Ruchomy dysk perlatora umożliwia zmianę kierunku strumienia, co dodatkowo podkreśla funkcjonalność rozwiązania.

Zestawy natryskowe podtynkowe – minimalizm i dodatkowa przestrzeń

Minimalistyczny, dwufunkcyjny natryskowy zestaw podtynkowy stanowi alternatywę dla kolumny natryskowej. Jeśli preferujesz dyskretną zabudowę w ścianie i dodatkowo cenisz większą przestrzeń w kabinie prysznicowej – będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Zmiana funkcji z deszczownicy na słuchawkę prysznicową odbywa się za pomocą przełącznika ceramicznego. Wystarczy, że dokonasz jego obrotu o 90 stopni, a woda zacznie lecieć z deszczownicy lub słuchawki – w zależności od Twojej potrzeby. Zalety rozwiązania…? Intuicyjny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze, a przy tym niezwykle trwały i niezawodny.

Ponadto, integralnym rozwiązaniem węża prysznicowego jest System ANTI TWIST, a słuchawki prysznicowej – System MAGIC CLICK.

Dlaczego warto…?

Podsumowując – mówisz „ARS”, myślisz: „stylowo, innowacyjnie, funkcjonalnie”. Niniejsza seria to uosobienie cech, których każdy z nas oczekuje od nowoczesnej armatury sanitarnej. Niezwykła wszechstronność, funkcje pozwalające oszczędzać wodę i możliwie wydajnie korzystać z dostępnych rozwiązań, wreszcie modny design oraz efektowna kolorystyka. Czego chcieć więcej…?

Już teraz sprawdź na naszej stronie całą ofertę produktową serii ARS i wybierz baterie, które chciałbyś zobaczyć w swojej łazience!

Zachęcamy Cię również do pobrania broszury informacyjnej, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat niniejszej serii.

EDIT

Wraz z początkiem lutego 2024 r. seria ARS powiększyła się o baterię wannową 4-otworową, oferowaną w zestawie ze słuchawką i wężem natryskowym. Podobnie jak cała seria ARS, również i nowa bateria dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych. Oprócz klasycznych powłok Chrome i Black można ją nabyć również w odcieniach Brushed Gold i Satin Copper.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.