Zestawy podłączeniowe pod kocioł 

Valvex PRO |24 / 07 / 2022

SPIN SET oraz SPIN&ORION SET

Zestaw podłączeniowy SPIN SET pod kocioł CO to pakiet dwóch zaworów kulowych z obrotową nakrętką oraz zintegrowanym zaworem spustowym, w wersjach z pokrętłem czerwonym i niebieskim (woda gorąca/woda zimna). Charakteryzują się szybkim podłączeniem do króćców kotła poprzez obrotową nakrętkę. Zawór spustowy umożliwia proste dopełnianie i zrzucanie wody z instalacji, a złączka umożliwia łatwe podłączenie węża spustowego lub napełniającego do zaworu.

Zawory wchodzące w skład zestawu podłączeniowego SPIN SET wykonane zostały z mosiądzu CW617N i wyposażone w uszczelkę fibrową. Zarówno wnętrze korpusu, jak i trzpień, dławik oraz nakrętka nie są pokryte niklem.

 

 

SPIN&ORION SET Zestaw podłączeniowy pod kocioł CO i GAZ

Zestaw podłączeniowy SPIN&ORION SET pod kocioł to kompletne rozwiązanie montażowe. Zestaw pozwala na montaż zaworów odcinających na nitce zasilającej i powrotnej kotła. Przyłącz ¾”, obrotowa nakrętką zapewnia proste i szczelne połączenie. Zawór gazowy ORION ½” gwarantuje bezpieczne podłączenie wiązki gazowej z kotłem.

Zawór Orion może być poddany warunkom ciśnieniowym do 5 barów (MOP 5), a także warunkom temperaturowym od – 20°C do +60°C (klasa T2). Niezawodność działania i wysoką jakość potwierdza
25-letnia gwarancja.

WYRÓŻNIKI:

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.