Valvex kontynuuje projekty modernizacyjne o charakterze ekologicznym

Aktualności |02 / 03 / 2023

Jedną z nadrzędnych zasad, jakimi kierujemy się w swojej działalności biznesowej, jest odpowiedzialna produkcja, bazująca na poszanowaniu środowiska naturalnego. Najlepszym dowodem jest tworzenie produktów, w których funkcjonalność oraz nowoczesny design idą w parze z proekologicznymi rozwiązaniami. Przykładem są chociażby baterie sanitarne wyposażane w System SAVE MONEY o klasie przepływu wody Z, ograniczający jej zużycie do poziomu poniżej 9l/min.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR) w przypadku Valvex to jednak nie tylko nowoczesne produkty, ale i inne projekty, często prowadzone w ramach niezależnych od siebie obszarów. Jeden z nich wiąże się sukcesywną modernizacją firmowych budynków. Ich nadrzędnym celem jest znaczne zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem biur, pomieszczeń socjalnych i hal produkcyjnych oraz inwestycją w nowoczesne, proekologiczne rozwiązania. Korzyści są tu niepodważalne – dzięki realizowanym projektom Valvex nie tylko oszczędza na ogrzewaniu, ale i przyczynia się do ochrony środowiska oraz zapewnia swoim pracownikom komfortowe warunki pracy.

Proekologiczne inwestycje zachodzące w naszej firmie nie byłyby możliwe, gdyby nie dofinansowanie płynące z zewnętrznych źródeł. Jednym z podmiotów, który wsparł nas w ramach działań modernizacyjnych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Z jego znacznym wsparciem zrealizowaliśmy warty 774 900 PLN brutto projekt „Modernizacja systemu ogrzewania oraz systemu przygotowania cwu dla budynku biurowego, stołówki pracowniczej oraz portierni budynków Valvex S.A., ul. Nad Skawą 2, 34240 Jordanów”.

Serdecznie dziękując za wsparcie, odsyłamy do strony Funduszu celem zapoznania się z możliwościami, jakie daje współpraca z niniejszą instytucją w celu realizacji indywidualnych projektów o charakterze proekologicznym.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.