LORI & SIGMA – ukłon w stronę estetyki

Inspiracje, Łazienka |15 / 09 / 2022

To, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie. Dlatego zadbaj o to, by Twoje wnętrze było niepowtarzalne, klimatyczne i funkcjonalne, a przy tym odzwierciedlało Twoją prawdziwą naturę.

LORI – seria zrodzona z czystego umiłowania do piękna i funkcjonalnych rozwiązań. Propozycja skierowana do miłośników dobrego stylu i nietuzinkowego wzornictwa. Delikatny design odnajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie doceniane są harmonia, lekkość i subtelność. To interesująca mieszanka klasyki z odrobiną szaleństwa.

Urzekająca, ujmująca i energiczna SIGMA to ukłon w stronę piękna i estetyki. Wniesie do wnętrza dużą dawkę stylu i elegancji. Powstała z połączenia wdzięku i wizji, przyświecającej aktualnym trendom, dlatego dumnie wzbogaci każdą aranżację. Baterie SIGMA to pełna funkcjonalność zamknięta w formie doskonałej.

Baterie umywalkowe wyposażone zostały w system SAVE MONEY, który redukuje przepływ wody do 8 l/min niezależnie od  ciśnienia  wody,  tym  samym  maksymalnie  ograniczając jej zużycie. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza rachunki, gwarantując komfort codziennego użytkowania. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości. Dzięki ruchomemu dyskowi perlatora, baterie pasują do umywalek zarówno małych jak i średnich. Perlator zintegrowany z wylewką nadaje bateriom lekkości i nowoczesnego designu. Baterie umywalkowe wyposażone zostały również w wygodne korki spustowe typu click-clack. Wysokie baterie stojące SIGMA i LORI posiadają innowacyjny system łatwego montażu EASY FIX, który znacząco skraca czas ich instalacji. 

Serie LORI i SIGMA cechują się świetnym designem i dużą funkcjonalnością. Baterie wzbogacą aranżację każdej łazienki i doskonale uzupełnią projekt całego mieszkania. 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.