GO FOR GOLD! Gorączka złota w Twoim domu!

Inspiracje, Łazienka |14 / 09 / 2022

Chociaż armatura chromowana wciąż wiedzie prym w naszych kuchniach i łazienkach, coraz odważniej decydujemy się na zmiany. Chętnie wybieramy baterie w odcieniach czerni, bieli, rose gold. Coraz częściej też… pożądamy złota!

Złoto ma nadzwyczajną moc metamorfozy – jak żaden inny kolor potrafi rozświetlić i ocieplić zarówno jasne jak i ciemne wnętrze. Czasem jest gustowną klamrą, spinającą aranżację, a czasem po prostu dodaje stylu.

Seria LOFT Gold to kompletna gama produktów do wyposażenia łazienki – znajdziemy zarówno nowoczesne baterie podtynkowe jak i bardziej tradycyjne natynkowe. To baterie oszczędne w formie, ale jak mało które, przykuwające uwagę. Idealnie uzupełniają nowoczesne, wymagające wnętrza. Ekologiczne rozwiązania zastosowane w produktach pozwolą na zmniejszenie użycia wody, zredukują rachunki, zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania.

W ofercie Valvex znajduje się również szereg akcesoriów z wykończeniu Gold, które idealnie dopełniają każdą niebanalną aranżację. 

Czy złoto dobrze komponuje się z innymi kolorami? Oczywiście! Świetnie odnajduje się zarówno w jasnych i ciemnych aranżacjach, koresponduje tak samo dobrze z bielą, czernią, pastelami, jak i butelkową zielenią.

Trwale, pięknie, oszczędnie…

Seria LOFT Gold wyróżnia się niezwykłą, trwałą, złotą powłoką, tworzoną technologią PVD. W aspekcie technicznym metoda ta polega na osadzaniu się dekoracyjnej powłoki z fazy gazowej na baterii. Całość procesu jest kilkuetapowa i odbywa się w warunkach wysokiej próżni. Nakładane powłoki są niezwykle cienkie i wyróżniają się dużą przyczepnością. Dzięki ich użyciu, zmodyfikowane zostają właściwości powierzchni baterii. Jej główne cechy to twardość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Złota nuta innowacji przypadnie do gustu zarówno fanom delikatnych wnętrz jak i zwolennikom abstrakcji. Może być wykorzystana jako subtelny dodatek lub mocny akcent, który przełamie konwencję ultranowoczesnego designu. Precyzja wykonania w parze z funkcjonalnością daje efekt pełen finezji i klasy. W czasach, kiedy armatura przestała być już tylko sprzętem użytkowym, a stała się oryginalną ozdobą, ciepły blask i szlachetność LOFT Gold intryguje i zachwyca, więc… GO FOR GOLD!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.