ESTILL - Koniec z zimną wodą pod prysznicem!

Inspiracje, Łazienka |14 / 09 / 2022

Wielu z nas doświadczyło tego na własnej skórze, gdy nagle przyjemna, błoga kąpiel pod prysznicem zamieniła się w koszmar! A to wszystko za sprawą innych członków rodziny, którzy – zupełnie nieświadomi konsekwencji – odkręcili właśnie ciepłą wodę w kuchni… W efekcie, zamiast relaksującej kąpieli, mieliśmy lodowatą niespodziankę!

Dzięki nowym bateriom termostatycznym ESTILL nie ma mowy o przykrych niespodziankach pod prysznicem. System FIXED TEMPERATURE, w który wyposażone są baterie ESTILL, chroni nas przed nagłymi zmianami temperatury wody. To małe wielkie rozwiązanie sprawia, że Twoja kąpiel pod prysznicem staje się niezapomnianym i niczym nieprzerwanym doznaniem. Dzięki regulatorowi termostatycznemu, woda płynąca z prysznica zawsze ma tę samą, ustawioną temperaturę, nawet w sytuacji nagłych wahań ciśnienia i temperatury w instalacji.

Baterie termostatyczne ESTILL to nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo. Ochrona przed poparzeniem – zwłaszcza najmłodszych i najstarszych użytkowników – była głównym wyzwaniem postawionym przed konstruktorami tej linii baterii.

W efekcie powstał innowacyjny system COLD TOUCH, który sprawia, że solidny, mosiężny korpus baterii natryskowej zawsze pozostaje chłodny i bezpieczny. Zamontowana po lewej stronie głowica termostatyczna powoduje, że gorąca woda wpływa prosto do głowicy, a przez korpus płynie jedynie woda zimna i woda już zmieszana.

Istotnym elementem systemu COLD TOUCH jest zabezpieczenie, które izoluje strumień gorącej wody od obudowy termostatu. Dzięki temu temperatura powierzchni nigdy nie przekroczy temperatury wody wypływającej z prysznica. Pozwala to na beztroski kontakt z wodą nawet najmłodszym użytkownikom, gdyż dotknięcie chromowanej powierzchni nie grozi poparzeniem.

Tak przemyślane rozwiązanie gwarantuje szeroki wachlarz możliwości zastosowania baterii termostatycznej, począwszy od domowej łazienki, a kończąc na obiektach użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, szpitale czy domy opieki społecznej.

ECO&SAVING – oszczędność wody i energii to kolejna zaleta baterii ESTILL. Korzystając z baterii termostatycznej VALVEX nie tracisz czasu na ustawianie właściwej temperatury. Nie tracisz tym samym ani kolejnych litrów wody, które w standardowej baterii wypłyną w czasie, gdy próbujesz dobrać właściwą temperaturę, ani kolejnych kilowatów zużytych do podgrzania zbyt gorącej wody. Włączając baterię VALVEX masz pewność, że woda, która wypłynie z prysznica lub z wylewki baterii wannowej, będzie miała temperaturę 38°C. Chyba że sam zdecydujesz inaczej, ustawiając pokrętło termostatu na wyższą wartość.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.