AURORA Rose Gold – biżuteria w Twoim domu

Inspiracje, Kuchnia, Łazienka |03 / 07 / 2022

W czasach, kiedy armatura przestaje być już tylko sprzętem użytkowym, a staje się ozdobą, warto sięgnąć po coś naprawdę wyjątkowego. Połączenie ciepłej miedzi, odrobiny bursztynu i szlachetnego złota intryguje i zachwyca. Seria AURORA Rose Gold to baterie delikatne i oszczędne w formie, ale przyciągające uwagę kolorystyką zachodzącego słońca. 

AURORA Rose Gold to bogactwo zarówno z uwagi na jej walory estetyczne jak i ze względu na szeroki wachlarz zastosowań. Znajdziemy w niej bowiem zarówno baterie łazienkowe umywalkowe (wysokie i niskie), wannowe, natryskowe i bidetowe, jak i kuchenne oraz podtynkowe (natryskowe i wannowo-natryskowe). To idealna propozycja dla wszystkich, chcących urządzić wnętrze z wysublimowanym smakiem, uzyskując zaskakujący efekt.

Powłoka Rose Gold tworzona jest technologią PVD, polegającą na osadzaniu się dekoracyjnej powłoki z fazy gazowej na baterii. Wszystko to odbywa się w warunkach wysokiej próżni. Powstaje wówczas bardzo cienka warstwa o ściśle określonym składzie, która modyfikuje właściwości powierzchni baterii.

Jej główne cechy to:

– twardość powłoki;

– wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia.

Metoda PVD bardzo często wykorzystywana jest w jubilerstwie, dlatego bez wątpienia można pokusić się o stwierdzenie, że baterie z rodziny Rose Gold będą stanowić ozdobę każdej umywalki, wanny lub natrysku. 

Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań i najwyższej jakości komponentów możemy zaoszczędzić aż do 50% kosztów zużycia wody. Oszczędność wody i pieniędzy gwarantuje bowiem perlator z systemem SAVE MONEY, redukujący przepływ aż do 8 l/min, niezależnie od ciśnienia wody. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości. Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikom montaż baterii stojących, zastosowano w nich system EASY FIX, który znacząco skraca czas ich instalacji. 

Wybrane modele baterii z serii AURORA Rose Gold zostały także wyposażone w dodatkowy perlator MIKADO, który napowietrzając pojedyncze strumienie wody, tworzy unikalny geometryczny wzór. Prócz wyjątkowego efektu wizualnego,  niezwykle ważną cechą perlatora MIKADO jest ultra-niski przepływ wody, wynoszący jedynie 1,9 l/min.

Takie ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, znacząco zmniejszają rachunki, zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania. Baterie AURORA Rose Gold stanowią kluczowy element niebanalnej aranżacji, który podkreśli styl, oferując przy tym wysoki poziom funkcjonalności i precyzji wykończenia.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.